Team van De Dorpsbeuk

                                          

          

 

Ineke Botterweg
Stamgroep Merels

i.boterweg@dedorpsbeuk.nl
Leontien van Ek
Stamgroep Merels

l.vanek@dedorpsbeuk.nl
Marian Brinkhuis
Intern Begeleider  

m.brinkhuis@dedorpsbeuk.nl
Marieke Ziengs 
Stamgroep Goudvinken  
Vakleerkracht rekenen & spelling 
m.ziengs@dedorpsbeuk.nl

Nelleke van de Wetering 
Stamgroep Oehoes 
Rekenspecialist 
n.vandewetering@dedorpsbeuk.nl

Cindy Blom 
Stamgroep Zwaluwen
Vakleerkracht (begrijpend) lezen
c.blom@dedorpsbeuk.nl

Anne Suijdendorp 
Schoolleider 

a.suijdendorp@dedorpsbeuk.nl

Annick Roos van Raadshoven 
Stamgroep Roodborstjes 
Vakleerkracht lezen & taal
a.roosvanraadshoven@dedorpsbeuk.nl

Matthias van de Beek 
Stamgroep Boomvalken 
Vakleerkracht spelling & gym
m.vandebeek@dedorpsbeuk.nl

Corina van de Loo
Stamgroep Oehoes
Taalspecialist 
c.vandeloo@dedorpsbeuk.nl

Vandna Debi Tewari
Stamgroep Koolmezen

v.debitewari@dedorpsbeuk.nl

Maike Wittenberg
Stamgroep Goudvinken 
Vakleerkracht rekenen & spelling
m.wittenberg@dedorpsbeuk.nl

Tamara Bakkernes
Onderwijsassistente 
 

Henk Torsius
Concierge
h.torsius@dedorpsbeuk.nl

Jos de Vries
Teamondersteuner